Ogłoszenie

Witam =)- gdyby nie było mnie na forum a macie jakiś problem piszcie na gg 5596985 ;] P.S poszukuję modów ;P też pisać na gg A i wie ktoś jak powiększyć maxymalną wartość sygnatury ?? A i ZAPRASZAM DO REJERSTRACJI :S

#1 2009-06-13 20:14:16

Tosen

Administrator

5596985
Skąd: Zabierzów
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 78
Punktów :   
Chakra: 7500
Yang: 8000
Natura Chakry: Wiatr-Fuuton
Klan: Uchiha
Gadu Gadu: 5596985

Konkursy ;]

Naruto Shippuuden, co nowego?



Pierwszy news, pierwsze informacje . Niedawno w odcinku 105 shippuudena i kilka w dół dowiadujemy się, że Guren uczennica Orochimaru jednak ma coś podobnego do dobroci możemy to nazwać że ma dobre serce, ale jednak w jej przypadku się to zmieni na całkowitą dobroć. W czasie gdy jej jutsu zostało przerwane wylądowała niedaleko wysepki która była częściom skamielin na których wysoko nad Guren stał i patrzył na nią jak zwany i dobrze nam znany bijuu Sanbi chciał ją zabić wtedy Yuukimaru widzac to, opanował Sanbiego… (a to dowiedziałem się z pewnej strony (nie polskiej))
W przyszłych odcinkach Guren postanawia że oszuka Kabuto a jednocześnie wtedy zdradzi Orochimaru i nie pozwoli za wszelką cenę dopuścić do użycia Yuukimaru aby opanować Sanbiego, można powiedzieć że poświęci za niego swoje życie i ona będzie osobą przejmującą Sanbiego…ale reszty dowiecie się już jutro na:
Naruto.wbijam.pl lub shippuuden.pl zapraszam.



Nina Shippuuden, Co będzie? Co zrobimy? Co nowego?



Ostatnio pomyślałem sobie co by było jakby do naszego życia na Ninja Shippuuden dodać coś takiego jak ”Konkursy” wygrani dostawali by za nie nagrody ogólnie na forum typu Moderator jakiegoś forum, albo w grze coś takiego jak awans na wyższą rangę, pozwoliło by to wprowadzić pewną nie równowagę mówiąc to mam na myśli nie to że było by źle itp. Ale wręcz lepiej np. ktoś kto wygrał konkurs wygrywa wyższą rangę, powiedzmy…z chunnina na jounina chodzi mi oto aby ci gracze którzy są od początku niebyli tej samej rangi, tego samego poziomu ponieważ to przynosi czasami złe skutki typu…podczas walki mają taka samą siłę i niestety MG nie wie czy jedna osoba kogoś trafia czy nie trafia.
Głosujcie w ankiecie co o tym sądzicie a ja zapraszam do czytania kolejnego odcinka mangi


Imię: Tosen

Nazwisko: Uchiha


Ranga:Ho-Kage 


Wioska: Konoha Gakure


Klan: Uchiha


KekkeiGenkai: Mangekouy Sharingan  1500aktywowanie 500=1 tura


Natura chakry: Fuuton 




Pieniądze: 8000 yang 

Chakra:7500

Ekwipunek: 15 kunai 20 shuriken,  Kusanagi, Woda Bohaterów (Bandaże owinięte na rękach) 5x wybuchające granaty dymne, 2x kastety asumy, zwój przywołania, łańcuch, 100x senbon, 10x karta wybuchowa.

# team: brak

# pakt przywołania: Żaby


# Umiejętność: 8 bram
1 brama Chakra: Aktywacja- 250 Utrzymanie- 50 tura
Szybkość i Wytrzymałość + 2

2 brama Chakra: Aktywacja- 350 Utrzymanie- 100 tura
Szybkość i Wytrzymałość + 4

3 brama Chakra: Aktywacja- 550 Utrzymanie- 150 tura
Szybkość i Wytrzymałość + 6

4 brama Chakra: Aktywacja- 700 Utrzymanie- 250 tura
Szybkość i Wytrzymałość + 10
UWAGA!! po 6 turach używania posiadacz automatycznie ginie

5 brama Chakra: Aktywacja- 800 Utrzymanie- 350 tura
Szybkość i Wytrzymałość i siła + 8
UWAGA!! po 5 turach używania posiadacz automatycznie ginie

6 brama Chakra: Aktywacja- 1000 Utrzymanie- 450 tura
Szybkość i Wytrzymałość i siła + 10
UWAGA!! po 4 turach używania posiadacz automatycznie ginie

7 brama Chakra: Aktywacja- 1200 Utrzymanie- 550 tura
Szybkość i Wytrzymałość, siła i zręczność + 10
UWAGA!! po 2 turach używania posiadacz automatycznie ginie

8 brama Chakra: Aktywacja- 1500 Utrzymanie- 750 tura
Szybkość i Wytrzymałość, siła i zręczność + 15
UWAGA!! po 1 turze używania posiadacz automatycznie ginie


# bijuu: Kyuubi

Jutsu : Asa Kujaku (500)  Hokage Shiki Jijun Jutsu - Kakuan Nitten Suishu (2500) Tajuu Kage Bunshin no Jutsu (4000) Amaterasu (500)  Tsyukomi (5000) Kage Bunshin no Jutsu (200= 1) Naruto Ninpocho - Shihou Hapou Shuriken no Maki (-)  Oodama Rasengan (750) Rasengan (500) Omote Renge (-) Sabaku Taisou (1500) Ryuusa Bakuryu (1500) Raigeki no Yoroi (800)  Kekai - Dorou Doumu [Doton] (1500)  Hari Jizou (500)




Statystyki: 

# Zręczność 10  + 10  (Sharingan)

# Szybkość 10  + 10

# Siła 10  + 10

# Wytrzymałość 10 + 10

Offline

 
Witam i zapraszam do zakładania kont =)-

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet sucha beskidzka edytor zdjęć online zaproszenia-slubne-tanie.eu